Щорічна звітно-наукова конференція студентів та аспірантів «Освіта і наука – 2021»

07 04 21

7 квітня 2021 р. у рамках звітно-наукової конференції студентів і аспірантів факультету менеджменту освіти та науки НПУ імені М.П. Драгоманова «Освіта і наука 2021» відбулося онлайн-засідання секції «Формування відкритого навчально-наукового середовища закладу освіти: теорія, технології» кафедри педагогіки і психології вищої школи у складі викладачів, студентів та аспірантів освітніх програм випускової кафедри.

Модератори секційного засідання:  Н.М.Дем’яненко, докт. пед. наук, професор, завідувач кафедри педагогіки і психології вищої школи; Н.Л.Акініна, канд. пед. наук, доцент, доцент кафедри педагогіки і психології вищої школи.

У програмі засідання було заявлено 48 тем наукових повідомлень студентів освітньо-професійних програм 011 Освітні, педагогічні науки «Педагогіка дозвілля» (бакалаврат), «Педагогіка вищої школи. Тьюторинг», «Андрагогіка. Освіта дорослих», «Педагогічне дорадництво» (магістратура) і аспірантів освітньо-наукової програми 015 Професійна освіта (теорія і методика професійної освіти). З доповідями виступило 28 студентів і аспірантів. Тематика виступів стосувалася проблем компетентнісного підходу у вищій освіті, формування відкритого освітнього простору педагогічного університету, розвитку комунікаційної партнерської взаємодії викладачів і студентів у процесі професійної підготовки, проєктування нових освітніх технологій, реалізації індивідуального освітнього супроводу (тьюторингу) у вищій школі, гендерної рівності у сфері освіти тощо.
Дякуємо всім за участь в науковому заході і бажаємо подальших успіхів та цікавих наукових здобутків!