Конференції

Звітно-наукова конференція викладачів, аспірантів і докторів НПУ імені М.П.Драгоманова

     Програма секції

19.05.2119 травня 2021 року відбулось секційне засідання кафедри педагогіки і психології вищої школи в рамках звітно-наукової конференції викладачів, аспірантів і докторів НПУ імені М.П.Драгоманова за підсумками наукових досліджень 2020 року «Єдність навчання і наукових досліджень – головний принцип університету».
    Засідання почалось з вітального слова та доповіді Дем’яненко Наталії Миколаївни, доктора педагогічних наук, професора, завідувачки кафедри педагогіки і психології вищої школи.

Щорічна звітно-наукова конференція студентів та аспірантів «Освіта і наука – 2021»

07 04 21

7 квітня 2021 р. у рамках звітно-наукової конференції студентів і аспірантів факультету менеджменту освіти та науки НПУ імені М.П. Драгоманова «Освіта і наука 2021» відбулося онлайн-засідання секції «Формування відкритого навчально-наукового середовища закладу освіти: теорія, технології» кафедри педагогіки і психології вищої школи у складі викладачів, студентів та аспірантів освітніх програм випускової кафедри.

Модератори секційного засідання:  Н.М.Дем’яненко, докт. пед. наук, професор, завідувач кафедри педагогіки і психології вищої школи; Н.Л.Акініна, канд. пед. наук, доцент, доцент кафедри педагогіки і психології вищої школи.

   
ПнВтСрЧтПтСбНд