Звітно-наукова конференція викладачів, аспірантів і докторів НПУ імені М.П.Драгоманова

Програма секції

19.05.2119 травня 2021 року відбулось секційне засідання кафедри педагогіки і психології вищої школи в рамках звітно-наукової конференції викладачів, аспірантів і докторів НПУ імені М.П.Драгоманова за підсумками наукових досліджень 2020 року «Єдність навчання і наукових досліджень – головний принцип університету».
    Засідання почалось з вітального слова та доповіді Дем’яненко Наталії Миколаївни, доктора педагогічних наук, професора, завідувачки кафедри педагогіки і психології вищої школи.

Участь у засіданні взяли: Акініна Наталія Леонідівна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри педагогіки і психології вищої школи; Булда Анатолій Андрійович, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри педагогіки і психології вищої школи; Висідалко Наталія Леонідівна, кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри педагогіки і психології вищої школи; Геращенко Віта Володимирівна, PhD-cтудентка 015 Професійна освіта; Дубровіна Ірина Володимирівна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри педагогіки і психології вищої школи; Задорожна Ольга Миколаївна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри педагогіки і психології вищої школи; Іванова Любов Анатоліївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки і психології вищої школи; Купрєєва Ольга Іллівна, кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри педагогіки і психології вищої школи; Кравченко Ірина Миколаївна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри педагогіки і психології вищої школи; Літікова Олександра Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент, здобувачка наукового ступеня доктора наук, 015 Професійна освіта; Мільто Людмила Олександрівна, доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри педагогіки і психології вищої школи; Редько Олександр Дмитрович, PhD-cтудент 015 Професійна освіта; Розсоха Антоніна Павлівна, кандидат педагогічних наук, професор, здобувачка наукового ступеня доктора наук, 015 Професійна освіта; Саюк Валентина Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри педагогіки і психології вищої школи; Смікал Вікторія Олексіївна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри педагогіки і психології вищої школи; Швець Тетяна Єдуардівна, кандидат педагогічних наук, доцент, здобувачка наукового ступеня доктора наук, 015 Професійна освіта; Шпотя Тетяна Василiвна, PhD-cтудентка 015 Професійна освіта.

Багато цікавих та важливих питань було обговорено під час секційного засідання. Дякуємо учасникам за цікаві доповіді!