25 січня 2021 року відбулося чергове засідання
кафедри педагогіки і психології вищої школи в дистанційному форматі

Skrin 25.01.21

На порядку денному були обговорені питання про формування проєктних груп та оновлення освітніх програм з 011 Освітні, педагогічні науки: «Педагогіка дозвілля», «Педагогіка вищої школи», «Андрагогіка. Освіта дорослих», «Педагогічне дорадництво», підписання угод та організацію співпраці з національними та зарубіжними партнерськими організаціями, оновлення навчальних програм і силабусів з навчальних дисциплін та розміщення їх на сайті кафедри педагогіки і психології вищої школи. Представлено  звіти здобувачів вищої освіти про хід написання магістерських робіт на освітніх програмах: «Педагогіка вищої школи», «Андрагогіка. Освіта дорослих», «Педагогічне дорадництво», обговорено результати зимової екзаменаційної сесії.