28 квітня 2021 року відбулося засідання
кафедри педагогіки і психології вищої школи

kaf 26.03.21

28 квітня 2021 року о 14.00 відбулося засідання кафедри педагогіки і психології вищої школи  в on-line форматі, на порядку денному були обговорені наступні питання:

1. Про напрями діяльності робочої групи з оновлення освітньо-професійної програми 011 Освітні, педагогічні науки «Педагогіка дозвілля»:

- про стан розроблення критеріїв самооцінювання діяльності за ОП «Педагогіка дозвілля» (доповідачі: Дем’яненко Н.М., Дубровіна І.В., члени робочої групи);

- про підписання угод про співпрацю (проведення практики) та підготовку Воркшопу (workshop) зі стейкхолдерами ОП 011 Освітні, педагогічні науки «Педагогіка дозвілля» (доповідачі: Дем’яненко Н.М., Іванова Л.А.);

- про стан написання навчального посібника «Педагогіка дозвілля (івент-освіта)» (доповідачі: Дем’яненко Н.М., Дубровіна І.В., автори посібника);

- про розміщення на сайті кафедри Проєкту ОПП «Педагогіка дозвілля» (доповідачі: Дем’яненко Н.М., Дубровіна І.В., Задорожна О.М.).

2. Про завершення зарубіжного стажування професорсько-викладацького складу кафедри на базі закладів освіти - членів міжнародних громадсько-професійних організацій “Європейська академія освіти”, м. Леусден, Нідерланди (“European Academy of Education”, Leusden, Netherlands) і “Соціальні ініціативи і персональний розвиток”, м. Румбурк, Республіка Чехія (“Social innovation and personal development/SOCINNO”, Rumburk, Czech Republic) та отримання сертифікатів (доповідачі: Дем’яненко Н.М., Іванова Л.А., Ед. Сміт, Оксана Сміт)

3. Про діяльність робочої групи з оновлення освітньо-професійної програми 011 Освітні, педагогічні науки «Педагогіка вищої школи. Тьюторинг»:

- про розроблення та узгодження договорів про співпрацю: з Кременецькою обласною гуманітарно-педагогічною академією ім. Тараса Шевченка; Ізмаїльським державним гуманітарним університетом (педагогічний факультет); Київським національним університетом імені Тараса Шевченка (факультет психології); Державним вищим навчальним закладом «Донбаський державний педагогічний університет» (факультет гуманітарної та економічної освіти) (доповідач - Дем’яненко Н.М.);

- про розроблення, погодження та затвердження проєкту Програми Всеукраїнського експерименту «Тьюторська модель розвитку соціально-особистісних компетентностей старшокласників в умовах інформаційно-цифрового суспільства» (експериментальні майданчики – НПУ імені М.П. Драгоманова, Приватна школа «Афіни», м. Київ) у 2021-2026 рр. та подання заявки на його проведення в МОН України (доповідачі: Дем’яненко Н.М., Швець Т.А.);

- про розроблення (оновлення) освітньо-наукового комплексу освітньо-професійної програми 011 Освітні, педагогічні науки «Педагогіка вищої школи. Тьюторинг» (доповідачі: Дем’яненко Н.М., Кравченко І.М., Смікал В.О.);

- про хід оновлення освітньо-професійної програми 011 Освітні, педагогічні науки «Педагогіка вищої школи. Тьюторинг» (доповідачі: Дем’яненко Н.М., Кравченко І.М.).

4. Про організацію та хід дистанційного навчання на ОП 011 Освітні, педагогічні науки «Педагогіка дозвілля» (бакалавріат), «Педагогіка вищої школи. Тьюторинг», «Андрагогіка. Освіта дорослих», «Педагогічне дорадництво» (магістратура) (доповідачі: Дем’яненко Н.М., Акініна Н.Л., Саюк В.І., Дубровіна І.В.).

5. Про розроблення графіку літньої заліково-екзаменаційної сесії на ОП 011 Освітні, педагогічні науки «Педагогіка дозвілля» (бакалавріат), «Педагогіка вищої школи. Тьюторинг», «Андрагогіка. Освіта дорослих», «Педагогічне дорадництво» (магістратура) та підготовку пакетів екзаменаційних білетів навчальних дисциплін (доповідачі: Дем’яненко Н.М., Акініна Н.Л., Саюк В.І., Дубровіна І.В., викладачі кафедри).

6. Про хід сесій студентів заочного відділення ОП 011 Освітні, педагогічні науки «Педагогіка дозвілля» (бакалавріат), «Андрагогіка. Освіта дорослих», «Педагогічне дорадництво» (магістратура) (доповідачі: Дем’яненко Н.М., Акініна Н.Л., Саюк В.І., Дубровіна І.В.).

7. Про стан підготовки матеріалів до зарубіжної монографії «Освіта впродовж життя: тенденції, виклики, перспективи» (англ. мовою) професорсько-викладацьким складом кафедри. Освітньо-професійна програма 011 Освітні, педагогічні науки «Андрагогіка. Освіта дорослих» (доповідач - Дем’яненко Н.М.).

8.Різне.