Педагогічна практика студентки Анастасії Єгорової

у таборі "Чайка" міста Богуслав Київської області

main photoВлітку 2021 року Анастасія Єгорова, студентка 4 курсу (ОП «Педагогіка дозвілля. Івент освіта»), працювала вихователем в дитячому оздоровчому закладі санаторного типу «Чайка» (м. Богуслав, Київська область).

Організація культурно-дозвіллєвих заходів для дітей і підлітків старшого віку будувалася на програмі відпочинку установи. Кожен день у таборі був змістовним і цікавим: ігри на знайомство, квести, конкурси, зустрічі з цікавими людьми, спортивні змагання. Розмаїття видів і форм ігрової діяльності слугувало активному пізнавальному відпочинку дітей. А для Анастасії, майбутнього фахівця – педагога-організатора культурно-дозвіллєвої діяльності – це практика реалізації знань, які студенти вивчали протягом трьох років навчання.

photo1 photo2 photo3 photo4