Онлайн-конференція “Тенденції розвитку івент-простору: український і міжнародний досвід”

main photo28 жовтня 2021 року відбулася студентська онлайн-конференція “Тенденції розвитку івент-простору: український і міжнародний досвід”.
Організатори конференції — кафедра педагогіки Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова у співпраці з кафедрою педагогіки Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії та міжнародною участю МГО “Європейська академія освіти” (Нідерланди) і в партнерстві з ГО “Європейські інновація для молоді” (Україна).
Наукові напрями конференції: івент-простір як категорія освіти і науки; інноваційні технології організації освітньо-дозвіллєвого середовища; професійна підготовка івент-педагогів (педагогів-організаторів) в Україні і країнах ЄС; зарубіжний досвід розвитку івент-індустрії.

З вітальним словом до учасників конференції звернулися Н. М. Дем'яненко, доктор педагогічних наук, професор, завідувачка кафедрою педагогіки Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова; Е. Сміт, президент МГО “Європейська академія освіти”, керівника проєктів Європейської добровольчої служби, Нідерланди; О. Л. Сміт, директорка Слов’янських шкіл Нідерландів, співзасновник МГО “Соціальні ініціативи та індивідуальний розвиток”, Республіка Чехія; І. П. Ящук, доктор педагогічних наук, професор кафедри педагогіки Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, начальник головного управління Національної сервісної соціальної служби в Хмельницькій області.

“Обґрунтування феномену “івент-освіта” у педагогіці дозвілля” — з такою темою доповіді виступила перед учасниками конференції Н. М. Дем'яненко, доктор педагогічних наук, професор, завідувачка кафедрою педагогіки Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

Від кафедри педагогіки Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова з доповідями виступили студенти, які здобувають вищу освіту за ОП “Педагогіка дозвілля: івент-освіта”: Анастасія Єгорова, студентка 4 курсу денної форми навчання з темою “Ігрові форми дозвілля: з досвіду роботи ТОВ “Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу “Чайка” (Україна) і дитячого табору “Зірочка” (Нідерланди); Ліза Шиденко, студентка 4 курсу денної форми, тема доповіді “Види і форми дозвіллєвої роботи з дітьми старшого дошкільного віку: з досвіду роботи дитячого садочку “Жвавий Жук” (Київська область); Яна Бойко, студентка 2 курсу денної форми навчання, тема доповіді “Гра як засіб організації дозвілля молодших школярів” та ін.

Організаційний комітет конференції (Н. М. Дем'яненко, доктор педагогічних наук, професор, завідувачка кафедрою педагогіки; І. В. Дубровіна, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри педагогіки; Л. А. Іванова, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки) відзначають продуктивність і перспективність подальших спільних студентських заходів. Формат спільної науково-практичної діяльності професорсько-викладацького складу і студентів двох і більше ЗВО із залученням зарубіжних партнерів значно збільшує професійне поле спілкування, набуття досвіду в сфері організації дозвілля в закладах оздоровлення та відпочинку, закладах дошкільної освіти.