Зустріч зі стейкхолдерами

9 листопада 2021 року відбулася онлайн-нарада викладачів кафедри педагогіки і студентів 4 курсу (ОП “Педагогіка дозвілля: івент-освіта”) із стейкхолдером — Центральною районною бібліотекою імені П. Загребельного Деснянського району м. Києва в особі її директорки Тетяни Миколаївни Оврас.

Тема зустрічі — Організація фахової виробничої практики студентів 4 курсу.

Разом із Тетяною Миколаївною Оврас, директоркою закладу, заочно подорожували по залам сучасного бібліотечного хабу доктор педагогічних наук С. А. Кушнірук — гарант, кандидат педагогічних наук, доцент І. В. Дубровіна — голова робочої групи, кандидат педагогічних наук, доцент Л А. Іванова — член робочої групи ОП “Педагогіка дозвілля: івент-освіта” та студенти 4 курсу денної і заочної форм навчання.

Для студентів — майбутніх педагогів-організаторів культурно-дозвіллєвої діяльності Центральна районна бібліотека імені П. Загребельного Деснянського району м. Києва є унікальною базою практики, оскільки в сучасному, інформаційному, культурно-просвітницькому просторі створені найкращі умови для набуття студентами під час виробничої фахової практики професійних знань і досвіду.

Студенти-практиканти зможуть взяти участь в організації і проведення ігрових програм для дітей, долучитися до різних форм дозвілля, які проводить бібліотека. Широка палітра івентів — на всі смаки користувачів бібліотеки, а значить і практиканти матимуть можливість:

- познайомитися з фондом бібліотеки (налічує понад 60 тис. примірників книг, 2 тис. примірників періодичних видань та інших носіїв інформації);

- організацією безоплатних курсів комп’ютерної грамотності для людей старшого віку;
- роботою електронного каталогу;

- безпосередньо стати організатором/учасником на майданчику для творчості та дозвілля – студії, клуби, гуртки, творчі об’єднання, майстер класи;

- відвідати заходи в Муніципальній галереї мистецтв (складова бібліотеки): художньо-мистецькі виставки, семінари, тренінги, лекції, арт зустрічі, квести, театралізовані дійства.