Виробнича фахова практика студентів 4 курсу

Студенти 4 курсу денної і заочної форм навчання — здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, ОП «Педагогіка дозвілля. Івент-освіта» у листопаді-грудні 2021 року перебувають на виробничій фаховій практиці.

Практика посідає у загальній системі професійно-педагогічної підготовки педагогів-організаторів культурно-дозвіллєвої діяльності особливе місце. У процесі виробничої фахової практики формуються та вдосконалюються компетентності, набуті впродовж навчання за освітньо-професійною програмою 011 (Педагогіка дозвілля. Івент-освіта), готовність до самостійної професійної діяльності та виконання поліфункціональної ролі педагога-івентора.

Серед різних за тематикою і формами творчих завдань, які необхідно виконати за період практики, є таке: підготовка фото-буклету патріотичного спрямування «Моя Батьківщина – Україна»; реклами вишиванки/рушника.

Студентка 4 курсу заочної форми навчання Катерина Дерда підготувала рекламний ролик “Вишиванка”.