Відеолекція «Освіта людей третього віку:

тренд чи необхідність?»

main photo6 грудня 2021 року відбулася відкрита лекція для студентів освітніх програм 011 «Педагогіка дозвілля», «Педагогіка вищої школи. Тьюторство. Андрагогіка», «Андрагогіка. Освіта дорослих», «Педагогічне дорадництво» випускової кафедри педагогіки педагогічного факультету та студентів факультету математики, інформатики і фізики НПУ імені М.П.Драгоманова.

Відеолекція (онлайн) «ОСВІТА ЛЮДЕЙ ТРЕТЬОГО ВІКУ: ТРЕНД ЧИ НЕОБХІДНІСТЬ?» була проведена Наталією Ігорівною Чаграк, доктором педагогічних наук, професором кафедри іноземних мов і країнознавства Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, фахівцем в галузі освіти людей похилого віку. Серед піднятих лекторкою питань особливу зацікавленість викликали: теоретико-методичне обґрунтування герогогіки в контексті ціложиттєвої освіти та концепції активного довголіття, оцінювання потенціалу населення пенсійного віку з позицій ресурсу та людського капіталу, досвід організації освіти людей третього віку в країнах ЄС і США, особливості функціонування освітніх установ для старших дорослих в Україні, проблеми ейджизму та діалогу поколінь.

photo1 photo2