«Надто приємно, що мали змогу подарувати дітям

позитивні емоції і святковий настрій»

main photoНапередодні зимових свят, яких із нетерпінням очікують діти й дорослі, студенти 4 курсу освітньої програми «Педагогіка дозвілля» влаштували зимові розваги для учнів 6 класу Спеціальної школи-інтернату № 15 м. Києва.

Модератори заходу – Яна Сівченко і Юлія Петровська (студентки 4 курсу освітньої програми «Педагогіка дозвілля») запросили школярів до зимової онлайн-мандрівки містами Грудень й Січень. Діти перенеслися до країни Зима, вивчали зимові свята, ознайомилися з традиціями їхнього відзначення, охоче розгадували тематичні загадки, кросворди, взяли участь у святковій вікторині. Натомість школярі підготували для гостей музичний подарунок: хорове виконання колядки під супровід бандури.

Висловлюємо вдячність адміністрації школи, класному керівникові Горбань Наталії Георгіївні за можливість проведення заходу.
photo1 photo2