Партнерство в освіті та соціальній роботі: сучасні виклики та перспективи

main photo22 лютого 2022 року викладачі кафедри педагогіки та здобувачі бакалаврської освітньо-професійної програми "Педагогіка дозвілля" прийняли участь у Міжвузівській науково-практичній конференції «Партнерство в освіті та соціальній роботі: сучасні виклики та перспективи» відповідно до угоди про співпрацю з Хмельницької гуманітарно-педагогічною академією.

Наукові напрями конференції, які були представлені учасникам:
1. партнерство як форма взаємодії суб’єктів освітнього процесу/соціальної роботи: педагогіка партнерства у закладі дошкільної освіти;
2. педагогіка партнерства у Новій українській школі;
3. педагогіка партнерства у вищій освіті; партнерство у івент-просторі;
4. партнерство суб’єктів соціальної роботи.

Від кафедри педагогіки виступили:

Кушнірук Світлана Анатоліївна, доктор педагогічних наук, доцент - тема «Формування поняттєво-термінологічної компетентності івент-педагога в системі професійної педагогічної підготовки»;

Вишківська Ванда Болеславівна, кандидат педагогічних наук, доцент - тема «Педагогіка партнерства – філософія розвитку цілісної особистості»;

Войналович Олександра Олександрівна, кандидат педагогічних наук, доцент - тема «Особливості організації освітнього процесу нової української школи»;

студентка 4 курсу денної форми навчання, яка здобуває вищу освіту за ОПП “Педагогіка дозвілля: івент-освіта” Анастасія Єгорова - тема «Організація ігрового середовища дітей з особливими потреами в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку».

Співпраця кафедри педагогіки з партнером кафедри - Хмельницькою гуманітарно-педагогічною академією - стала традиційно плідною і перспективною. Всі учасники отримали сертифікати, програмки та тези науково-практичної конференції, що підтверджує участь у цьому заході.

photo1 photo2

photo3 photo4