Започаткування патріотичного проєкту
«Перемога: як ми її наближуємо»

main photo22 березня 2022 року доцентами кафедри педагогіки Л.А. Івановою, І.В. Дубровіною, О.М. Теплою та студентами 1-4 курсів (ОП "Педагогіка дозвілля") стартував патріотичний проєкт "Перемога: як ми її наближуємо". Проєкт спрямований на підтримку, активну творчу зайнятість студентів у період війни та залучення їх до осмисленого професійного зростання.

За програмою проєкту всі учасники мають можливість творчої самореалізації: через есе професійного спрямування, вірші, оповідки, казки, ілюстрації, малюнки, відео тощо, сценарні розробки культурно-дозвіллєвих заходів патріотичного спрямування студенти ділитимуться своїми переживаннями, роздумами, мріями, досвідом волонтерства та безпосередньої організації ігрових програм для дітей, молоді та дорослих під час війни. Один із розділів проєкту  Квіз+ "Майбутнє будуємо сьогодні"  це інтелектуально-розважальна ігрова програма, створена основі реальних подій, прикладів, матеріалів російсько-української війни.