Звітно-наукова конференція  «Єдність освіти і науки –
головний принцип університету»

main photo19 травня 2022 року в рамках щорічної Звітно-наукової конференції науково-педагогічних працівників НПУ імені М.П. Драгоманова «Єдність освіти і науки – головний принцип університету» відбулося секційне онлайн-засідання кафедри педагогіки Педагогічного факультету НПУ імені М.П. Драгоманова за темою «ОСВІТНЬО-НАУКОВИЙ ПРОСТІР УНІВЕРСИТЕТУ: ЗМІНИ ВОЄННОЇ ДОБИ».

Модератори засідання: Дем’яненко Н.М., доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки; Войналович О.О., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки; секретар – Силенко Ю.В., магістр педагогічних наук, спеціаліст кафедри педагогіки.

З доповідями виступило 23 науковці, з них 17 осіб професорсько-викладацького складу кафедри педагогіки, 6 докторантів і аспірантів. Представлено широкий спектр наукових проблем. Зокрема, прозвучали виступи, які викликали професійний і науковий інтерес: «Трансформація освітнього процесу університету у воєнний час» (Дем’яненко Н.М.); «Організація тьюторської підтримки учнів в умовах воєнного стану» (Швець Т.Е.); «Становлення суб’єктної позиції студента-майбутнього педагога в умовах нової соціокультурної реальності» (Вишківська В.Б.); «Європейське друкарство в горнилі модернізації» (Шкурко І.І.); «Деякі аспекти формування професійно-педагогічної культури сучасного викладача» (Войналович О.О.); «Навчальна ознайомча практика студентів 1 курсу - здобувачів вищої освіти бакалаврського рівня освітньої програми “Педагогіка дозвілля” як важлива складова фахової підготовки» (Іванова Л.А.); «Розвиток поняттєво-термінологічної грамотності майбутнього івент-педагога в системі фахової підготовки» (Кушнірук С.А.); «Теоретичні основи формування трансверсальних компетентностей у майбутніх учителів» (Лещенко Н.А.); «Волонтерська діяльність як засіб патріотичного виховання студентської молоді» (Ремньова А.Г.); «Прототип технології самоосвіти у вищій школі» (Силенко Ю.В.); «Педагогічні умови організації культурно-дозвіллєвої діяльності в умовах тимчасового дитячого об'єднання» (Шевченко А.Ф.) та багато інших.

Викладачі й молоді науковці взяли участь в обговоренні результатів секційного засідання та підготовці резолюцій секції.

photo1 photo2photo3 photo4photo5 photo6photo7 photo8