Студентка ОПП «Педагогіка дозвілля» Юлія Берегова –
учасниця міжнародної наукової конференції
«Українська культура має силу»

main photo23-24 травня 2022 року у Варшавському університеті відбулася Міжнародна наукова конференція «Українська культура має силу», присвячена українській культурі, мові та літературі. Як зазначають організатори, конференція є виразом підтримки і солідарності з нашими Українськими Друзями.

Педагогічний факультет Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова представляла Юлія Берегова, студентка першого курсу ОПП «Педагогіка дозвілля», член наукового гуртка кафедри педагогіки «Калейдоскоп дозвілля». Молода дослідниця презентувала доповідь «Становлення і розвиток сімейного дозвілля в Україні: історико-культурологічний аспект». Доповідачка схарактеризувала ціннісні засади української родини, родинні традиції українців, розкрила соціально-культурний потенціал родинного дозвілля, висвітлила народні традиції, свята та обряди як складові духовної культури української родини.