ІВЕНТ-МАЙСТЕРНЯ

«ЗИМОВІ ЗУСТРІЧІ КУЛЬТУРНО-ОСВІТНЬОГО ДОЗВІЛЛЯ»

2.02.2023

17.00-18.00

Творча зустріч

Спікер -  Соболєвська Світлана Олександрівна, письменниця, науковиця, перекладачка, журналістка, громадська діячка, засновниця та керівник громадської організації «Разом творимо добро», головний редактор журналу для дітей «Світланка-полісянка», організаторка Регіонального літературного конкурсу «Житомир TEN» (2018-2021). Ведуча членкиня журі низки літературно-мистецьких свят, лауреатка міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» (2014), IV Всеукраїнського літературного конкурсу імені Леся Мартовича (2018), обласної літературної премії імені Михайла Клименка (2013) та обласної літературно-мистецької премії імені Лесі Українки (2018), дипломантка Всеукраїнського конкурсу імені Володимира Дроцика у номінації «Дитяча книга» (2018) і Першого літературно-мистецького конкурсу імені Всеволода Нестайка у номінації «Книжка для школяра» (2019), переможниця багатьох конкурсів та фестивалів.

Посилання:  Google Meet https://meet.google.com/cjo-jfpr-rum