27 квітня 2023 року

кафедра педагогіки УДУ імені Михайла Драгоманова, ОПП Педагогіка дозвілля

провели зустрічі з кандидатом історичних наук, доцентом кафедри філософської антропології, філософії культури та культурології УДУ імені Михайла Драгоманова (м. Київ, Україна) Інною Володимирівною Гуровою.

6

До онлайн-гостьової лекції «Вулична культура як феномен сучасної української культури" долучилися викладачі кафедри, студенти спеціальності 011 Освітні педагогічні науки (ОПП Педагогіка дозвілля), представники різних ланок освіти.

6

Лекторка розповіла про вуличну культуру як різновид нової культурної практики: термінологічне визначення, особливості появи та реалізації. До уваги слухачів представлено характеристику спортивно-рухового, музично-танцювального, стріт-арт напрямів.

7

І.В. Гурова розкрила діяльність урбан парків України, досвід впровадження арт-проектів, сенс кодування інформації митцями та ін.

8

Щиро вдячні Інні Володимирівні за змістовну лекцію та співпрацю!