Зображення1. 18.02

ФОП "МИРНИЙ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ"

мист. фронт

У травні 2024 р. стартує підготовлений ФОП «Мирний Сергій Вікторович» і командою кафедри педагогіки педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова культурно-мистецький проект «Мистецький фронт».

Досвід Сергія Мирного (командира взводу радіаційної розвідки, письменника, еколога) з подолання фізичних і психо-емоційних наслідків Чорнобильскої катастрофи,  був вивчений, переосмислений і використаний командою проєкту при підготовці програми «Мистецького фронту».

Сьогодні українці, як і в 1986 р., переживають трагічні сторінки нашої історії: вибух на ЧАЕС, війна.

Це ті події, які руйнують людину зсередини, позбавляють віри у завтрашній день.

На подолання психо-емоційної травми, спричиненої російською агресією, на підняття національного духу, на підтримку усіх категорій постраждалих буде спрямовано анонсований проєкт.