15 квітня 2024 року аспірант кафедри педагогіки, спеціальності ОНП 015 Професійна освіта (теорія та методика професійної освіти), викладач заходів підвищення кваліфікації Вищої школи адвокатури, адвокат Тригуб Андрій Юрійович провів інтерактивний оnline-семінар "Академічна доброчесність: теорія і практика" для науково-педагогічних працівників, аспірантів, магістрантів, бакалаврів педагогічного факультету УДУ імені Михайла Драгоманова.

15.04.24 Тригуб 1

Спікер наголосив на основних нормативних положеннях, які регулюють дотримання академічної доброчесності здобувачами освіти; пояснив види порушень академічної доброчесності і види академічної відповідальності за порушення академічної доброчесності здобувачами освіти. Актуальною для учасників семінару була і інформація про порядок виявлення та встановлення фактів порушення академічної доброчесності.

15.04.24 Тригуб 2

Також учасники семінару отримали інформацію про відповідні відділи УДУ імені Михайла Драгоманова, які регулюють процес дотримання академічної доброчесності.