Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова

факультет менеджменту освіти та науки

кафедра педагогіки і психології вищої школи

запрошують на навчання

в МАГІСТРАТУРУ

011 Освітні, педагогічні науки (Андрагогіка. Освіта дорослих)

перша в Україні (з 2019 р. у НПУ імені М.П. Драгоманова) магістратура, яка офіційно (на рівні державного магістерського диплому) надає кваліфікації:

«Магістр освітніх наук. Андрагог. Герогог»

«Магістр освітніх наук. Андрагог. Коуч в освіті дорослих»

Випускник магістратури підготовлений до роботи за такими видами

професійної діяльності:

• педагог у сфері освіти дорослих, осіб третього віку (формальна, неформальна та інформальна освіта), підготовки і перепідготовки педагогічних кадрів;
  • науковий співробітник у науково-дослідних структурах педагогічного, андрагогічного та герогогічного профілю;
  • менеджер у сфері освіти дорослих.

У магістратуру зараховуються особи з дипломом бакалавра або спеціаліста

(будь-якої попередньої спеціальності)

Термін навчання на базі диплому бакалавра / спеціаліста:

стаціонар – 1рік 4 місяці; заочна освіта - 1рік 4 місяці.

В освітньому процесі впроваджується індивідуальний супровід освітніх програм, тьюторські консультації, інноваційні форми контекстно-компетентнісної підготовки: квазіпрофесійна діяльність, педагогічне проектування, ділові ігри, ситуативно-професійне моделювання, кейс-студії, портфоліо. Застосовуються електронні підручники, активні, інтерактивні технології змішаного і автономного навчання. Діє система психолого-педагогічних тренінгів.

Навчальним планом передбачено вивчення іноземної мови,

Наукова підготовка здійснюється за напрямами: кроскультурні (порівняння зарубіжних освітніх систем), ретроосвітні та експериментальні дослідження в галузі андрагогіки і герогогіки. Після успішного завершення магістратури можлива рекомендація до вступу і навчання в аспірантурі 015 – Професійна освіта Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, що передбачає здобуття наукового ступеня доктора філософії.

Перелік конкурсних випробувань:

екзамени - педагогіка; іноземна мова; психологія.

За довідками звертатися на кафедру педагогіки і психології вищої школи Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова (м. Київ, вул. Тургенєвська, 8/14, гуманітарний корпус НПУ імені М.П. Драгоманова, ауд. 3-9). Контактні тел.: (044) 238-01-78 (Сірик Валентина Григорівна); (097) 368-58-01 (Смікал Вікторія Олексіївна).