Міжнародні грантові проєкти для вищої освіти

23.04.2123 квітня 2021 р. керівник Відділу міжнародних проєктів Національного технічного Університету «Дніпровська політехніка» Ксенія Євгенівна Тюхменьова прочитала магістрантам освітньо-професійних програм «Педагогіка вищої школи. Тьюторинг», «Андрагогіка. Освіта дорослих» за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки лекцію на тему «Міжнародні грантові проєкти для вищої освіти».

Лекція була прочитана в рамках академічної мобільності та освітнього курсу «Грантова політика, міжнародні проєкти і програми розвитку вищої освіти», який викладається на цих освітніх програмах викладачами кафедри педагогіки і психології вищої школи.

К.Є.Тюхменьова поділилась власним досвідом участі у міжнародних проєктах, особливостями підготовки і подання грантових заявок, написання проєктів.