Зустріч з директором Університету третього віку в м. Києві Ж. Савриловою

14.05.2114 березня 2021 р. відбулась онлайн зустріч завідувачки кафедри педагогіки і психології вищої школи НПУ імені М.П. Драгоманова, доктора педагогічних наук, професора Н. Дем’яненко з директором Університету третього віку в м. Києві Ж. Савриловою. Зустріч відкрила нові можливості для розвитку діяльності кафедри, реалізації проєктів, пов’язаних з освітою людей третього віку, проходження практики студентами освітніх програм 011 Освітні, педагогічні науки «Андрагогіка. Освіта дорослих», «Педагогіка вищої школи. Андрагогіка. Тьюторство» і «Педагогіка дозвілля».

Досягнуто попередніх домовленостей про співпрацю керівництва і студентів Університету третього віку та науково-педагогічних працівників і студентів кафедри. На зустрічі були присутні Голова Правління Міжнародного благодійного фонду ”Let’s help” О. Бондаренко, менеджер фонду О. Пучков (діяльність фонду спрямована на допомогу самотнім людям похилого віку) та директорка Благодійного фонду “Асоціація батьків дітей з аутизмом”, магістрантка освітньої програми “Андрагогіка. Освіта дорослих” (додаткова спеціалізація “Герогогіка”) Євгенія Панічевська. Заплановано наступні зустрічі з розроблення конкретних напрямів взаємодії та підписання угоди про співпрацю.