2

Шановні майбутні абітурієнти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова!

Сучасні потреби життя вимагають спеціально підготовлених висококваліфікованих фахівців, що здатні оновити зміст та впровадити інноваційні ефективні дозвіллєві технології та сучасні способи організації культурно-дозвіллєвої діяльності в Україні у роботі з дітьми, молоддю та людьми різного віку. З огляду на вищезазначене, актуальною стає підготовка педагогів-організаторів культурно-дозвіллєвої діяльності і рекреації.

З 2018 року у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова функціонує освітня програма підготовки бакалаврів з кваліфікації «педагог-організатор культурно-дозвіллєвої діяльності та рекреації» за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки, галузі знань 01 Освіта/Педагогіка, спеціалізації «Педагогіка дозвілля», що спрямована на здобуття студентами спеціальних знань з теорії і практики дозвілля, мистецької педагогіки, педагогіки і психології творчості; формування вмінь та навичок практичної роботи з проектування та проведення різних форм організації дозвілля; опанування ними теоретичних основ та методики організації дозвіллєвої діяльності з населенням різних вікових груп; що забезпечить розвиток загальних і професійних компетенцій педагога-організатора культурно-дозвіллєвої діяльності і рекреації.

Зміст програми є чітко структурованим та включає: профіль програми, мету програми, характеристику програми, стиль та методику навчання, програмні компетентності (загальні, фахові), програмні результати навчання.

Освітньо-кваліфікаційна програма є актуальною та необхідною для підготовки бакалаврів з даної спеціальності в умовах сьогодення.

Сфера професійної реалізації наших випускників:

• педагог-організатор культурно-дозвіллєвої діяльності і рекреації;
  • педагог-аніматор (рекреаційно-розважальні центри дозвілля);
  • методист-аніматор (культурно-освітні та культурно-мистецькі заклади художньо-естетичного виховання та художньої творчості);
  • інструктор-аніматор культурно-мистецького закладу (заклади культури клубного типу, дитячо-юнацькі центри дозвілля)
  • фахівець з організації дозвілля та рекреації (рекреаційно-розважальні центри дозвілля).

!!! Нагадуємо майбутнім абітурієнтам, що для прийому документів на основі диплому «молодший спеціаліст» Ви маєте надати у приймальну комісію сертифікат ЗНО з української мови та літератури!

Тому усіх зацікавлених вступити на 2 курс денної та заочної форми просимо переглянути «Положення про складання ЗНО у 2021 році» та спробувати свої сили у пробному ЗНО. Реєстрація відбувається з 5 по 19 січня. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. https://testportal.gov.ua/regions/