Заключна науково-практична конференція

13.03.21

13.03.2021 року відбулася заключна науково-практична конференція для студентів 3 курсів деннної та заочної форми навчання освітньо-професйної програми "Педагогіка дозвілля".

Студенти звітувалися щодо виконання завдань щоденника практики, ділилися враженнями щодо відідувння баз практики та спілкування з майбутніми роботодавцями (Музей театрального, музичного та кіномистецтва, Київський палац дітей та юнацтва).

Керівник загальної практики: І. В. Дубровіна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки і психології вищої школи підвела підсумки роботи педагогічної практики, підкреслила вагомість співпраці з роботодацями для майбутньої профорієнтації.

Студенти відмітили плідну взаємодію та ціний досвід участі в івент-проєктах для становлення педагога-організатора культурно-дозвіллєвої діяльності та рекреації у майбутньому. Також високий рівень організації екскурсій та дозвіллєвого процесу у закладах позашкілля.