у процесі здійснення студентського самоврядування

9 04 219 квітня 2021 року у рамках проходження практики здобувачами вищої освіти (PhD) Інституту вищої освіти НАПН України на кафедрі педагогіки і психології вищої школи Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, аспірантом Інституту вищої освіти Оленою Миколаївною Гулько було проведено інтерактивне лекційне заняття на тему: «Розвиток лідерських якостей здобувачів бакалаврського рівня вищої педагогічної освіти у процесі здійснення студентського самоврядування».

Заняття проведено дистанційно у рамках вивчення освітнього курсу «Основи акмеології і андрагогіки» для студентів бакалаврату: груп 3 Пдбд та  Пдбз (денної та заочної форми навчання) за освітньо-професійною програмою «Педагогіка дозвілля».
Методичний консультант від кафедри:  кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Володимирівна Дубровіна.

Гостями заходу були: доктор педагогічних наук, доцент, завідувач відділу інтеграції вищої освіти і науки Інституту вищої освіти НАПН України Юрій Андрійович Скиба, здобувачі вищої освіти (PhD) 2 року навчання Інституту вищої освіти НАПН України: Валерія Юріївна Дем’янова, Віталій Михайлович Козуля, Зоя Вячеславівна Литвин, Валентина Едуардівна Повзун, Ксенія Євгенівна Тюхменьова та Наталія Олександрівна Чепурна.

Учасниками заходу стали голова Студентської ради КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» Владислав Колодій та голова комітету з міжнародних питань Студентської ради Вінниччини, керівник сектору культури, інформації та спорту Студентської ради «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» Олександр Беркут, які на власному прикладі продемонстрували роль органів студентського самоврядування у розвитку лідерських якостей молоді.