Сучасні форми і методи в івент-освіті

18 05 2118.05.2021 о 12.00 відбувся майстер-клас "Сучасні форми і методи в івент-освіті", який у контексті угоди було підготовлено  відділом івент-менеджмету та арт-проєктів Київського палацу дітей та юнацтва міста Києва на чолі з Мельниченко Наталією Вікторівною та проведено Адаменко Олександром Миколайовичем, культорганізатором відділу івент-менеджменту та арт-проєктів Київського Палацу дітей та юнацтва.

На запити та інтереси студенти презентувалася робота закладу освіти, його функції та напрями діяльності івент-освіти, ігрові он-лайн ігри та прийоми роботи з дітьми у гурках та літніх таборах. Зустріч завершилася відповіддю на питання студентів та гостей зустрічі. На громадському заході були присутні гарант програми Мільто Л.О., члени робочої групи Дубровіна І.В., Іванова Л.А., студентська громада. Також долучилися до заходу роботодавці та рецензенти програми , що сприяло по закінченню зустрічі внесення змін у навчальний план та проєкт програми. Дякуємо всім за можливість активної співпраці та обговорення подальших шляхів у підготовці майбутніх педагогів-організаторів культурно-освітньої діяльності та рекреації НПУ імені М.П.Драгоманова.