Соціокультурний проєкт

konf 421 травня 2021 на практичному занятті з дисципліни "Проєктна та франчайзингова системи дозвілля" студенти групи 3-ПДБд, які здобувають освіту за навчальною програмою “Педагогіка дозвілля. Івент освіта”, під керівництвом доцента Л. А. Іванової розробляли проєкт екологічного спрямування.

Соціокультурний проєкт буде впроваджено восени в партнерстві із громадською організацією “Європейські інновації для молоді”. Студентки обговорювали концептуальну ідею, творчо підійшли до змісту трьох складових (міні-проєктів у складі великого). Планується тематика — "Друге життя паперу", “Природа Київщини в об’єктиві” та ін.

Майбутні педагоги-організатори культурно-дозвіллєвої сфери вчаться на практиці використовувати набуті знання — формулювання цілепокладання у проєктуванні, пошук та вибір відповідних меті й завданням технологій, побудова карти ресурсів тощо.