Підписано договор про співпрацю

24 05 2124 травня 2021 року деканом факультету менеджменту освіти і науки В. Л. Савельєвим, доктором історичних наук, професором, і стейкхолдером — громадською організацією “Об’єднання творчих ініціатив” в особі голови правління Л. А. Редько у присутності розробників освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів “Педагогіка дозвілля. Івент-освіта” завідувачки кафедри педагогіки і психології вищої школи Н. М. Дем’яненко, доктора педагогічних наук, професора та доцента кафедри Л. А. Іванової, кандидата педагогічний наук, було підписано Договір про співпрацю.

У контексті домовленостей за Договором Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова виступить партнером проведення 30 травня 2021 року Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячої, учнівської та студентської творчої молоді “Київська веселка”.