Творча онлайн-зустріч робочої групи ОП «Педагогіка дозвілля» з рецензентом І.П.Ящук

01 06 211 червня 2021 р. випусковою кафедрою педагогіки і психології вищої школи (зав. кафедри – професор Наталія Миколаївна Дем’яненко), в контексті угоди про співпрацю з Хмельницькою гуманітарно-педагогічною академією, була організована творча онлайн-зустріч робочої групи з рецензентом ОП 011 Освітні, педагогічні науки «Педагогіка дозвілля» Ящук Інною Петрівною, доктором педагогічних наук, професором, деканом факультету початкової освіти і філології, якою було проаналізовано в дистанційному режимі змістові складові програми, розглянуто мету, вивчено унікальність та уточнено фокус підготовки майбутнього педагога-організатора культурно-освітньої діяльності та рекреації в просторі івент-освіти.

Акцентовано увагу членів робочої групи ОП «Педагогіка дозвілля» (професора Мільто Людмили Олександрівни, кандидатів пед. наук, доцентів - Дубровіної Ірини Володимирівни, Висідалко Наталії Леонідівни, Іванової Любов Анатоліївни, Акініної Наталії Леонідівни) щодо нормативно-правових засад та освітніх документів, які регулюють право вільного вибору студентами вибіркових дисциплін, залучення їх до наукової творчості та роботи студентського самоврядування, участі у Всеукраїнських конкурсах та проєктах. Разом з цим рецензентом підкреслена вагомість тісної співпраці з роботодавцями у полі неформальної та інформальної освіти.  У ході плідної зустрічі з академічною спільнотою членами робочої групи було окреслено концепцію професійної підготовки фахівців до організації дозвіллєвої діяльності дорослого населення на основі подієвого підходу та наслідуваності поколінь. У процесі зустрічі до обговорення компонентів ОП «Педагогіка дозвілля», основних та вибіркових дисциплін, педагогічної практики активно долучилися працівники Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, а саме: Казакова Наталія Вікторівна, канд. пед. наук, доцент, керівник відділу педагогічної практики; Сівак Наталія Антонівна, канд. пед. наук, доцент, професор кафедри педагогіки; Шквир Оксана Леонідівна, доктор пед. наук, професор, професор кафедри педагогіки; Гайдамашко Ірина Володимирівна – канд. пед. наук, доцент, доцент кафедри педагогіки. Досягнуто домовленостей про продовження тісної наукової співпраці в рамках Всеукраїнської мобільності та подальшого розвитку практичної зорієнтованості ОП «Педагогіка дозвілля». Заплановано проведення круглих столів із залученням провідних фахівців дозвілля для розвитку наукової та творчої активності викладачів та студентів ЗВО.