Практичний вебінар Bologna Hub Peer Support

3 4 06 203-4.06.2021 року студенти магістерських програм кафедри педагогіки і психології вищої школи, студенти бакалаврської програми «Педагогіка дозвілля» та викладачі (доценти Висідалко Н.Л., Дубровіна І.В.) прийняли участь у практичному вебінарі Bologna Hub Peer Support: Counselling Mission for the National Pedagogical Dragomanov University in Kyivе.

Міжнародні експерти Dr. Sandra Kraze and Dr. Irma Grdzelidze ділились інноваційними підходами щодо упровадження європейських систем оцінки якості освіти. На ворк-шопах обгорювались основні освітні цінності, принципи і шляхи  оптимізації освітніх систем. Викладачи розробляли критерії і технології контролю якості освіти у ЗВО. Зарубіжними експертами було акцентовано увагу на вимогах роботодавців та прийняті відповідних професійних рішень робочими групами із забезпечся якості освіти на ОП для удосконалення підготовки студентів. Цікавими були дискусії щодо сучасних скілів (skills), що необхідні для проєктування професійних цілей особистості у міжнародному просторі взаємодії та співпраці Erasmus+.