voynalovychВойналович Олександра Олександрівна

доцент кафедри педагогіки, кандидат педагогічних наук, доцент

Войналович Олександра Олександрівна. Науковий ступінь - кандидат педагогічних наук. Вчене звання - доцент (1996).

Тема дисертації: Становлення та розвиток шкільної освіти національних меншин України (20-30 рр.) ХХ ст. 13.00.01 – теорія та історія педагогіки (1993).

Стаж роботи: 39 років.

Основне місце роботи: кафедра педагогіки Українського державного університету імені Михайла Драгоманова

Контактні дані:

посилання на профіль в Google академії https://scholar.google.com/citations?hl=uk&user=5Y4DSmEAAAAJ

Біографічно-професійні відомості. У 1985 році закінчила педагогічний факультет Полтавського державного педагогічного інституту імені В.Г.Короленка за спеціальністю «Педагогіка і методика початкового навчання». Науково-педагогічну діяльність розпочала з 1985 року на посаді асистента кафедри початкового навчання педагогічного факультету Полтавського державного педагогічного інституту імені В.Г.Короленка, а з 1999 року - доцент кафедри теорії та історії педагогіки Національного педагогічного Університету імені М.П.Драгоманова.

У 1993 році в НПУ імені М.П.Драгоманова захистила кандидатську дисертацію «Становлення та розвиток шкільної Освіти національних меншин України» (20-30рр.) ХХ ст. 13.00.01.

Нагороди: медаль НПУ імені М.П.Драгоманова; Заслужений Працівник освіти України.

Показники наукової та професійної активності,що визначають кваліфікацію викладача відповідно до спеціальності

Наявність не менше п’яти наукових публікацій у наукових виданнях, включених до переліку наукових фахових видань України:

1. Войналович О.О.Глобалізація і розвиток сучасної освіти в Україні. Науковий часопис. НПУ імені М.П.Драгоманова. Серія 5. Педагогічні науки: реалії та Перспективи : збірник наук праць. К.: Вид-во НПУ імені М.П.Драгоманова. 2017. Вип.16.-С.123-126.
  2. Войналович О.О.До питання про освіту національних меншин в сучасній Україні. Наук-зб. -Мін-во освіти і науки України. НПУ імені М.П.Драгоманова. К.: Вид-во НПУ імені М.П.Драгоманова. 2018. Ч.П.- С. 151-154.
  3. Войналович О.О.Історія та сучасність освіти національних меншин в Україні Наук-зб. - Мін-во освіти і науки України. НПУ імені М.П.Драгоманова. К.: Вид-во НПУ імені М.П.Драгоманова. 2019.Ч.п.С.143-145. Матеріали зб. ун-ту імені М.П.Драгоманова.
  4. Войналович О.О. Стан та перспективи розвитку освіти національних меншин в Україні. Наук-зб. - Мін-во освіти і науки України. НПУ імені М.П.Драгоманова. К.: Вид-во НПУ імені М.П.Драгоманова. 2019. Ч.П. - С. 214-216.
  5. Войналович О.О.Система професійно-педагогічної підготовки вчителя. Наукові записки. Журнал, Вип. С.ХУП. Мін-во освіти і науки України. НПУ імені М.П.Драгоманова. Київ; Вид-во НПУ імені М.П.Драгоманова. 2020. - С. 214-216.

Тема проблемної групи: «Актуальні питання педагогіки»

Стажування за останні 5 років:

Полтавський Національний педагогічний університет імені В.Г.Короленка, кафедра загальної педагогіки та андрагогіки 10.01.-10.06. 2018. Посвідчення № 63.

Навчальні дисципліни, які викладає в 2023/2024 навчальному році:

1. Педагогіка;
  2. Педагогіка вищої школи;
  3. Психологія вищої школи;
  4. Педагогіка та психологія вищої школи;
  5. Педагогіка та психологія творчості.

Ambassador for peace. Учасник міжнародної громадської організації - Федерація жінок за мир в усьому світі.

зображення viber 2022 09 15 16 18 17 949  зображення viber 2022 09 15 16 18 18 728

Федерація всесвітнього миру - це міжнародна громадська організація, глобальна мережа,що складається з окремих людей та організацій, створена з метою побудови світу гармонії, свободи, співпраці та процвітання. У своїй діяльності керується баченням, яке полягає у тому, що все людство - це велика сімя, яка має жити в гармонії та мирі, керуючись універсальними принципами.

зображення viber 2022 09 15 16 18 16 915