Онлайн-зустріч з міжнародними партнерами

12.03.21

12 березня 2021 р. кафедра педагогіки і психології вищої школи (зав. кафедрою доктор педагогічних наук, професор Н. М. Дем'яненко) провела міжнародну онлайн-зустріч за участю президента міжнародної організації “Social innovation and personal development”/SOCINNO (“Соціальні ініціативи та персональний розвиток”, м. Румбурк, Республіка Чехія), директора департаменту міжнародних зв'язків ГО “Європейські інновації для молоді” (м. Київ) Деннісом Смітом.

Учасники зустрічі — викладачі й студенти — знайомилися з діяльністю міжнародної організації з питань розробки й впровадження грантових проєктів по лінії Еразмус +. Денніс Сміт розкрив алгоритм роботи над проєктом, технологію його впровадження, підготовку звітної документації тощо. Цікавило все — зміст діяльності за проєктом, реалізація в умовах пандемії, географія і вік учасників, робота волонтерів, фандрейзінгові можливості та ін.

Долучився до діалогу і студент КНУ імені Т. Г. Шевченка, громадянин Індії Shubham Kumar (м. Ranchi). Він разом із Деннісом готові до співпраці з молоддю НПУ імені М. П. Драгоманова. Ідея Денніса Сміта щодо спільного міжнародного проєкту отримала підтримку і відразу намітили найближчі кроки спільних дій.

Модератор: Іванова Любов Анатоліївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки і психології вищої школи