Онлайн конференція з міжнародними партнерами

16.04.2115 квітня 2021 року відбулася планова онлайн конференція професорсько-викладацького складу кафедри педагогіки і психології вищої школи з міжнародними партнерами — президентом Міжнародної громадсько-професійної організації “Європейська академія освіти”, Нідерланди (European Academy of Education, Leusden Netherlands) Едуардом Франсом Піетером Смітом і директоркою Слов’янських шкіл Оксаною Сміт. У заході взяли участь аспіранти кафедри і студенти, що навчаються на освітній програмі 011 Освітні, педагогічні науки, “Педагогіка дозвілля”.
На порядку денному — організаційно-змістові засади початкової, середньої і вищої освіти в Нідерландах. Обговорили питання вибору професії голландською молоддю, проєкти в університетах Нідерландів щодо психологічного здоров'я молоді та ін. Студентів цікавили проблеми дозвілля дітей і підлітків, молоді й дорослих, можливості літнього відпочинку в проєктних таборах.
Завідувач кафедрою доктор педагогічних наук, професор Наталія Миколаївна Дем’яненко озвучила перспективи міжнародної співпраці з питань івент-педагогіки на засадах подієвого підходу, організації подальших спільних конференцій і програм стажування.