Онлайн-зустріч з доктором педагогічних наук, доц. Жаннетою Талановою

21.05.2121 травня 2021 р. відбулася онлайн-зустріч викладачів кафедри педагогіки і психології вищої школи (зав. кафедри професор Н.М.Дем’яненко) факультету менеджменту освіти та науки Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, PhD-cтудентів освітньо-наукової програми 015 Професійна освіта та студентів освітньо-професійних програм 011 Освітні, педагогічні науки «Педагогіка дозвілля. Івент-освіта» (бакалаврський рівень), «Педагогіка вищої школи. Тьюторинг», «Андрагогіка. Освіта дорослих», «Педагогічне дорадництво» (магістерський рівень) з доктором педагогічних наук, доцентом Талановою Жаннетою Василівною – завідувачем відділу забезпечення якості вищої освіти Інституту вищої освіти НАПН України, менеджером з аналітичної роботи, координатором Національної команди експертів із реформування вищої освіти Національного Еразмус+ офісу в Україні (проект ЄС).

На зустрічі обговорювалися проблеми і напрями реалізації академічної мобільності студентів, умови організації і участі студентів та викладачів кафедри педагогіки і психології вищої освіти в проєктах Темпус, Еразмус+.